Koszyk : 0,00 zł

StrefaMaluszka.pl

StrefaMaluszka.pl to sklep internetowy otwarty i działający nieprzerwanie od 1 października 2010 r. Oferujemy produkty dla dzieci, w tym: odzież, zabawki, foteliki samochodowe, sanki oraz inne akcesoria dla Najmłodszych. W naszej ofercie znajdują się również propozycje sezonowe, m.in. modne dodatki karnawałowe oraz wybrane produkty do Chrztu Świętego.

Sprzedajemy produkty wykonane z najlepszych surowców, jak również posiadające certyfikaty jakości “Bezpieczny dla dziecka” i “Przyjazny dla środowiska”. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą estetyką wykonania, zróżnicowanym, nowoczesnym wzornictwem i stylem oraz szeroką gamą barw. Wszystkie towary są nowe i objęte gwarancją producenta.

Naszymi partnerami są znane i cenione firmy na rynku polskim i zagranicznym, posiadające m.in. odznaczenia „Rzetelnych Firm”. Od 2011 r. jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem polskiej marki Koliber i Agmi.

Idąc za głosami naszych Klientów ciągle powiększamy i doskonalimy naszą ofertę, dostosowując asortyment do Państwa potrzeb. Prowadzimy też sprzedaż “na zamówienie” – zgodnie ze zgłoszeniami.

Zamówienia realizujemy tak szybko jak to jest możliwe, dokładając starań, aby tak naprawdę przesyłka znalazła się u Państwa na drugi dzień.

W trosce o bezpieczeństwo, wygodę i szybkość transakcji wprowadziliśmy system płatności on-line dotpay.

Zakupy u nas to gwarancja doskonałej jakości towaru, atrakcyjnych cen, szybkości usługi i bezpieczeństwa realizacji transakcji. Wyrazem uznania jest Państwa zadowolenie, wyrażone w pozytywnych opiniach. Dziękujemy za powierzone nam zaufanie.

Życzymy udanych zakupów!

Michał Lendzion